ministatysyki
Osób na stronie

Jesteś na naszej stronie jako

darmowe licznikiczerwony  żółty  szary  zielony  niebieski wybierz kolorystykę strony
::  O MNIE
Maksym "Ziółek" Ziółkowski - 20sto letni raper, który zajął się nagrywaniem w roku 2005! Teksty pisze od bardzo dawna, a samego rapu słucha od jeszcze dłuższego czasu. Pierwszymi wykonawcami byli K44, PFK, Karamba i Liroy...pierwsze kasety. Pochodzi z Otwocka, woj. mazowieckie, reprezentuje ten rejon od zawsze.
Odnośnie nagrywek, swoją przygodę zaczął całkiem spontanicznie, gdy z Karwanem zajarali się nagraniem pierszego kawałka totalnie spontanicznie no i...został przy tym aż do dzisiaj. Karwan po nagraniu pierwszego tracka zwątpił, natomiast Ziółek poznał Grześka, który pod ksywą Synkuś założył z Ziółkiem skład "Zdjecnoczeni Rapem". Wspólnie zaczeli nagrywki i tak powstała "Gościnada". Po roku czasu skład się rozpadł i od tamtej pory Ziółek nagrywa solowo...tak powstało solowe "Oko w Oko Ze strachem"!
W tym momencie Ziółek przygotowuje nowy materiał, w którym wystąpi kilku gości, płyta pod tytułem "W Krainie Ludzkich Błędów", oczywiśnie nielegalnie, powinna ukazać się około końca roku 2010! W planach jest również teledysk promujący tę solówkę.

Oficjalny myspace www.myspace.com/ziolekzr

5
Copyright © 2006- by Max


toplisty
reklama
Chcesz aby znalazła się tu Twoja strona? pisz na zet.er@wp.pl albo 1276330